Paproć- Nefrolepis Wyniosły – Nephrolepis Exaltata

59.00 zł

Paproć- Nefrolepis Wyniosły - Nephrolepis Exaltata

Informacje o produkcie

Zamawianie Paproć- Nefrolepis Wyniosły - Nephrolepis Exaltata śr. donicy 21 cm,
Cena: 59,00 zł


 

Paproć- Nefrolepis Wyniosły – Nephrolepis Exaltata. Roślina ta pochodzi z tropikalnych stref Ameryki Południowej. Nefrolepis to bardzo popularna paproć, od lat uprawiana w mieszkaniach. Zależnie od odmiany, ma żywo zielone liście różnej długości, pierzaste, kędzierzawe, pofalowane lub strzępiaste. Paproć jest gatunkiem niezbyt wymagającym, ale należy jej zapewnić dość dużo wilgoci. Odpowiednio pielęgnowana ładnie rośnie przez wiele lat.

Miejsce uprawy : Nefrolepis lubi światło rozproszone, toleruje też miejsca cieniste i półcieniste. Można postawić na parapecie wschodnim lub północnym, w kuchni lub w widnej łazience (gdzie wilgoć jest zwykle większa, niż w innych pomieszczeniach). 

Podlewanie : Obficie i systematycznie przez cały czas. Nie dopuszczamy do przesuszenia podłoża, również roślina nie powinna stać w wodzie. Woda powinna być miękka, odstała. Nephrolepis bardzo dobrze reaguje na częste zraszanie. 

Każdej roślinie, żeby uwydatnić jej piękno, powinno się dobrać indywidualnie niepowtarzalna donice, doniczkę lub osłonkę dostępną u nas w sklepie.

Dostępność:  sklep internetowy – sprzedaż online, sklep stacjonarny Świat Roślin Kraków  ul. Zakopiańska 58Zapytaj o produkt

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość

Przepisz znaki z obrazka: captcha